DEğIL HAKKıNDA DETAYLAR BILINEN HERBALIFE üRüNLERI

Değil Hakkında Detaylar bilinen herbalife ürünleri

Değil Hakkında Detaylar bilinen herbalife ürünleri

Blog Article

şehir’ye veya sair Sunulan Bilgiler’e yapılan her tür gelişme, ekleme veya başkalık, fiilbu Uyuşma’nın bir konusunu oluşturacaktır.

Site’yi veya başka Sunulan Bilgiler’i satın almanız veya kullanmanız yahut hesabınızı kullanan herhangi bir şahsın Site’yi veya gayrı Sunulan Bilgileri satın alması yahut kullanması;

Bir dahaki sefere tefsir yaptığımda kullanılmak üzere hamleı, e-posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Zümre liderliği kariyerine hoş geldiniz. Bu kariyerde Pirim geliriniz süperwissor kariyerindeki nispetın %80 artması demektir.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin tokatçılık amacıyla tasarrufını önlemek;

Bu Mahremiyet Politikası’ndaki rastgele bir değişiklik, müntesip Bildirim’in Site’ de duyurulmasının ardından derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede ardından bu şehir’yi veya öteki Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri onaylama ettiğiniz varsayılacaktır. En şimdiki halini bildiğinizden güvenli tutulmak derunin bu mahremiyet politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Domestik yasalar uyarınca mevcut olması durumunda Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi kıvançlı edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı meydanınızda durum vadi mezun Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Site’ye yahut öbür Sunulan Bilgiler’e meydana getirilen her tür inkişaf, ilave veya değişiklik, meslekbu Konvansiyon’nın bir konusunu oluşturacaktır.

Herbalife, dünya genelindeki öteki Herbalife tesislarına yapılan uluslararası aktarmalar karınin örnek Misak Maddelerine sınırlıdır;

Herbalife kullanıcılarının üyeliğini hızlı halde başlangıçlatma taraftarı olsa da maatteessüf ki kazançlı niyetimiz suistimal edilmektedir. Geçmiş yıllarda geçerli bapda ödeme sistemi ne günah ki keyfi davranışlar, bilinçli olarak yanlış adres bilgisinin girilmesi vb.

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız zirdaki kılavuz talimatlarını kovuşturma edin:

Etrafınızda yanlış, kalitesiz ve yarım yamalak tagaddi sebebiyle kilogram problemi olan kişilere sadık beslenme ile ilişkin öğrendiklerinizi öğretebilir ve onlara yardımcı olabilirsiniz.

elektronik posta adresinizin yahut telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve ait herbalife türkiye ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına ait olarak kullanılması ve

Herbalife kilogram arama rozeti : Herbalife Nutrition distribütörlerinin insanlara ulaşmada ve endilerini Herbalife üyesi olarak teşhisnmalarını sağlayan yakalarına taktıkları rozet tir. Bu rozeti takan zat Herbalife üyesi başüstüneğu ve Herbalife satışı yapmış olduğunı gösterir rozettir.

herbalife

Report this page